Mahogni og sort formica. På messinghjul. H. 57 L. 78 B. 52 cm. Alm. brugsslitage, gummi på hjul mangler.
10502 | 1.200 DKK | 2022-01-05 19:36 |
26554 | 1.100 DKK | 2022-01-05 07:39 |
RETROFABRI | 1.000 DKK | 2021-12-22 22:58 |
1.000 DKK | Startpris |