Stel af egetræ, sarg med skuffe inddelt med små rum, herunder garnkurv, bordplader af finéret teak. H. 60. L. 64. B. 58 cm, to klapper à 27 cm. Fremstillet hos Andreas Tuck.
Kraftige brugsspor.
5235 | 4.600 DKK | 2022-01-19 11:57 |
27493 | 4.400 DKK | 2022-01-15 11:59 |
34075 | 4.200 DKK | 2022-01-16 01:14 |
RETROFABRI | 3.000 DKK | 2022-01-15 19:20 |
KONTAKT | 2.600 DKK | 2022-01-14 10:08 |
34138 | 2.400 DKK | 2022-01-13 19:21 |
1.500 DKK | Startpris |