Stel af egetræ, sarg med skuffe inddelt med små rum, herunder garnkurv, bordplader af finéret teak. H. 60. L. 64. B. 58 cm, to klapper à 27 cm. Fremstillet hos Andreas Tuck.
Kraftige brugsspor.
34262 | 4.200 DKK | 2022-01-30 11:25 |
22725 | 4.000 DKK | 2022-01-29 15:03 |
4831 | 3.400 DKK | 2022-01-30 11:10 |
34075 | 3.000 DKK | 2022-01-29 03:11 |
KONTAKT | 2.600 DKK | 2022-01-27 19:30 |
RETROFABRI | 2.400 DKK | 2022-01-27 18:13 |
12948 | 2.000 DKK | 2022-01-27 16:37 |
19107 | 1.800 DKK | 2022-01-26 18:03 |
32713 | 1.600 DKK | 2022-01-26 23:09 |
1.500 DKK | Startpris |