Udf. for Rud. Rasmussen, stemplet etiket herfra. 20. årh.s midte. 76 x 76 x 27,5 cm. (4) + (2 sokler)
Alderspatina herunder lidt ridser og skrammer. En bagklædning udskåret med hul ca. 15 x 15 cm.
34539 | 12.000 DKK | 2022-03-16 19:32 |
18485 | 11.500 DKK | 2022-03-16 19:38 |
10.000 DKK | Startpris |