112084. Mogens Koch (1888-1992): Sæt på 4 byggereoler af eg. To Tilhørende sokler.

Udf. for Rud. Rasmussen, stemplet etiket herfra. 20. årh.s midte. 76 x 76 x 27,5 cm. (4) + (2 sokler)
Alderspatina herunder lidt ridser og skrammer. En bagklædning udskåret med hul ca. 15 x 15 cm.

Varenr 112084

16 Marts 2022 19:40

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 12.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 12000-15000 DKK

3453912.000 DKK2022-03-16 19:32
1848511.500 DKK2022-03-16 19:38
 10.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms