Ovalt spisebord, bordplade med udtræk, H. 73, L. 173, B. 105 cm, to tillægsplader á 65 cm hver med sarg.
Otte stole heraf to armstole, sæder betrukkede med grønt alcantara, Sh. 44 cm.
Fremstillet hos P. Jeppesen.
Brugsspor, lakslitage.
32985 | 3.000 DKK | 2022-03-16 19:00 |
34579 | 2.800 DKK | 2022-03-16 18:58 |
2.000 DKK | Startpris |