4. Signe Bro, Svømmer, signeret OL trøje

Svømmeren Signe Bro fra det Danske Landshold har
doneret sin holdtrøje fra Tokyo 2021. Trøjen er signeret af Signe selv og har været båret ved legene i Tokyo.

Varenr 113476

17 April 2022 18:07

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 550 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

34722550 DKK2022-04-13 14:04
32649500 DKK2022-04-13 12:59
 400 DKK Startpris

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. Faktura sendes efter auktionen og din trøje bliver sendt direkte til dig efter auktionen.

Der er ingen afgift!