112812. Nanna Ditzel (1923-2005): Spisebord med udtræk, model 8311

Ben af stål, plade med kirsebærfinér. 150 x 110. H
Fremstillet hos Fredericia Furniture, etiketmrk.

Mindre ridser i pladen. Tillægsplader medfølger ikke

Varenr 112812

11 Maj 2022 19:34

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms