113294. Børge Mogensen: Et par kvadratiske sofaborde/lampeborde, eg, model 5411 (2)

Firkantede ben af eg, egetræsfineret plade.
62 x 62, h. 63 cm. Fremstillede hos Fredericia Stolefabrik, etiket herfra.

Det ene i pæn stand, det andet med slitage på pladen.
Pladerne kan løftes af stellet, eftermonterede klodser så de sidder fast i stellet.

Varenr 113294

11 Maj 2022 19:34

Vurdering 800 DKK

MVN450 DKK2022-05-11 18:05
20118400 DKK2022-05-11 17:45
16086300 DKK2022-05-11 08:51
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms