Firkantede ben af eg, egetræsfineret plade.
62 x 62, h. 63 cm. Fremstillede hos Fredericia Stolefabrik, etiket herfra.
Det ene i pæn stand, det andet med slitage på pladen.
Pladerne kan løftes af stellet, eftermonterede klodser så de sidder fast i stellet.
MVN | 450 DKK | 2022-05-11 18:05 |
20118 | 400 DKK | 2022-05-11 17:45 |
16086 | 300 DKK | 2022-05-11 08:51 |
300 DKK | Startpris |