112778. Mogens Koch: Skab og reolsektioner af mørk mahogni (6)

Reolsektion med udtræksplade samt et skab med hylde over dørene, begge B. 76. H. 76, D. 36 cm.,
1 byggereol smal model D. 27 cm.
Tre sektioner 1/3 størrelse, D. 27, H. 25, B. 76.

Den smalle reolsektion mangler en hylde. Flere moduler med gennembrudt bagklædning. Ridser og skrammer.
To smalle sokler medfølger.

Varenr 112778

11 Maj 2022 19:33

Vurdering 12000-15000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms