Stel af bøg med tredelte ben og dobbelt sprosse. Plade af lakeret fyrretræ. L. 155, B. 94, H. 70,5 cm.
Brugsspor, ridser i pladen.
34021 | 550 DKK | 2022-05-25 19:32 |
2866 | 500 DKK | 2022-05-23 11:01 |
500 DKK | Startpris |