Teakfineret plade med let buede sider og massiv kehlet kant. Runde ben. L. 160, B. 60, H. 52 cm.
Fremstillet hos Glostrup Møbelfabrik.
Alm. brugsspor
RETROFABRI | 1.600 DKK | 2022-05-24 21:21 |
26472 | 1.500 DKK | 2022-05-19 11:52 |
1.500 DKK | Startpris |