Ryghøjde H. 85, sædehøjde 43 cm.
Fremstillet på P. Jeppesens Møbelfabrik.
Brugsspor, krakeleringer i lak, overfladeridser på hynderne
5936 | 9.500 DKK | 2022-06-01 19:22 |
35031 | 9.000 DKK | 2022-06-01 19:21 |
33781 | 6.000 DKK | 2022-06-01 15:50 |
26554 | 5.500 DKK | 2022-06-01 08:30 |
30372 | 4.800 DKK | 2022-05-29 17:33 |
26376 | 4.000 DKK | 2022-05-25 23:13 |
3.000 DKK | Startpris |