Sign. Bjørn Wiinblad 79, V23. H. 18 cm. Skår på fodrand
32932 | 1.300 DKK | 2022-06-11 16:33 |
11482 | 1.200 DKK | 2022-06-15 09:38 |
35094 | 1.000 DKK | 2022-06-09 13:43 |
1.000 DKK | Startpris |