Sign. monogram PL II. H. 42 cm.
Lille luftblære ved munding (se sidste billede) samt to små ridser på siden
35112 | 3.200 DKK | 2022-06-15 18:35 |
RUTH | 3.000 DKK | 2022-06-13 17:32 |
COLLECTOR | 2.800 DKK | 2022-06-13 14:36 |
2.400 DKK | Startpris |