En høj reol samt skabssektion med skydedøre, på sokler, samt en lavere reolsektion. Hylderne med affasede fronter.
Skab: B. 108, D. 43, H. 67 cm.
Skabet stemplet. Alm. brugsspor. Borede ledningshuller i reolernes bagklædning.
10502 | 850 DKK | 2022-06-22 19:31 |
35147 | 800 DKK | 2022-06-22 14:50 |
800 DKK | Startpris |