116511. Finn Juhl : Skrivebord i palisander og aluminium, fra Diplomatserien

Front med skuffemodul med tre skuffer, bagside med panel. H. 72, L. 200, B. 90 cm. Fremstillet hos France & Søn. Lås i skuffemodul mangler. Plade med enkelte ridser og mærker.

Varenr 116511
Udvalgt

29 Juni 2022 19:30

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 4.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

342624.000 DKK2022-06-29 04:25
PIET3.800 DKK2022-06-28 18:56
351473.600 DKK2022-06-24 12:08
HUBER2.000 DKK2022-06-22 23:36
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms