Front med skuffemodul med tre skuffer, bagside med panel. H. 72, L. 200, B. 90 cm. Fremstillet hos France & Søn. Lås i skuffemodul mangler. Plade med enkelte ridser og mærker.
34262 | 4.000 DKK | 2022-06-29 04:25 |
PIET | 3.800 DKK | 2022-06-28 18:56 |
35147 | 3.600 DKK | 2022-06-24 12:08 |
HUBER | 2.000 DKK | 2022-06-22 23:36 |
2.000 DKK | Startpris |