Fritstående skænk i finéret palisander med fire skydelåger i aluminium, greb i stål. H. 77, L. 168, D. 41 cm. Sammensat af to skabsmoduler med senere ben i stål. Brugsslitage, mærker og enkelte små finérafslag på kanter. En frontliste med løshed. Bagside med flere manglende lister.
35166 | 6.500 DKK | 2022-06-29 19:38 |
27727 | 6.000 DKK | 2022-06-29 19:38 |
26554 | 5.000 DKK | 2022-06-29 19:29 |
3522 | 2.200 DKK | 2022-06-29 17:36 |
25650 | 1.200 DKK | 2022-06-28 20:53 |
1.000 DKK | Startpris |