116512. Poul Nørreklit: Lav skænk i palisander

Fritstående skænk i finéret palisander med fire skydelåger i aluminium, greb i stål. H. 77, L. 168, D. 41 cm. Sammensat af to skabsmoduler med senere ben i stål. Brugsslitage, mærker og enkelte små finérafslag på kanter. En frontliste med løshed. Bagside med flere manglende lister.

Varenr 116512

29 Juni 2022 19:40

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 6.500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

351666.500 DKK2022-06-29 19:38
277276.000 DKK2022-06-29 19:38
265545.000 DKK2022-06-29 19:29
35222.200 DKK2022-06-29 17:36
256501.200 DKK2022-06-28 20:53
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms