Krydsben hvorimellem sprosse af messing. H. 72. L. 128. B. 85.
Uoriginale skruer, Udtræk intakt, men plader mangler, originale udvendige bolte med krydskærv udskiftede med uoriginale rundhovede bolte. Brugslitage, ridser og mærker. Bordplade/kantliste med revne i den ene ende.
34566 | 5.000 DKK | 2022-07-09 20:21 |
35219 | 5.000 DKK | 2022-07-10 21:52 |
19170 | 3.200 DKK | 2022-07-09 12:29 |
34513 | 2.800 DKK | 2022-07-09 08:49 |
PIET | 2.600 DKK | 2022-07-09 07:50 |
20118 | 2.200 DKK | 2022-07-07 11:22 |
HAMMERSLAG | 2.000 DKK | 2022-07-06 19:03 |
2.000 DKK | Startpris |