117243. Hans J. Wegner (1814-2009), for Andreas Tuck: Spisebord AT 134 med stel af eg, plade af teak.

Krydsben hvorimellem sprosse af messing. H. 72. L. 128. B. 85.
Uoriginale skruer, Udtræk intakt, men plader mangler, originale udvendige bolte med krydskærv udskiftede med uoriginale rundhovede bolte. Brugslitage, ridser og mærker. Bordplade/kantliste med revne i den ene ende.

Varenr 117243
Udvalgt

13 Juli 2022 19:40

Vurdering 4000 DKK

345665.000 DKK2022-07-09 20:21
352195.000 DKK2022-07-10 21:52
191703.200 DKK2022-07-09 12:29
345132.800 DKK2022-07-09 08:49
PIET2.600 DKK2022-07-09 07:50
201182.200 DKK2022-07-07 11:22
HAMMERSLAG2.000 DKK2022-07-06 19:03
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms