76 x 76, D. 27,5 cm. Etiketmrk. fra Rud Rasmussen.
Brugsspor i form af småskrammer og ridser.
18642 | 10.500 DKK | 2022-07-13 13:15 |
12219 | 10.000 DKK | 2022-07-13 19:42 |
2883 | 3.600 DKK | 2022-07-08 10:45 |
21387 | 3.000 DKK | 2022-07-07 14:49 |
3.000 DKK | Startpris |