Vendbare bakker med sort og hvid laminat. H. 55, diam. 55 cm. Brugsspor. En dyvel mangler på det ene ben.
35202 | 1.600 DKK | 2022-07-13 19:41 |
20118 | 1.500 DKK | 2022-07-13 19:39 |
JIMPS | 1.200 DKK | 2022-07-11 23:03 |
31990 | 1.100 DKK | 2022-07-10 23:15 |
35151 | 1.000 DKK | 2022-07-10 21:09 |
TOMMYC1708 | 900 DKK | 2022-07-08 19:55 |
18942 | 700 DKK | 2022-07-06 18:42 |
700 DKK | Startpris |