117545. Reolsystem i teak, 1960'erne

Top med fem justerbare hylder, to underdele med integrerede sidevanger, fronter med hhv. fem skuffer og to låger. H. 202, B. 187, D. 40 cm. Brugsslitage, ridser og mærker samt buede hylder.

Varenr 117545

13 Juli 2022 19:47

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK 1.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

42221.200 DKK2022-07-12 12:25
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms