Rum under klap, højre side af pladen kan skyder til side, herunder rum. To skuffer.
85 x 44, H. 77 cm.
Alm. brugsspor, krakeleringer i lak på top.
34909 | 1.800 DKK | 2022-08-03 17:44 |
32932 | 1.700 DKK | 2022-08-03 17:25 |
500 DKK | Startpris |