117789. Spillebord af nøddetræ, 20. årh.

Firkantede let tilspidsede ben, udklappelig plade. Lakeret. L. 85, B. 55/110, H. 65 cm.
Brugsspor, lak slidt.

Varenr 117789

10 August 2022 19:33

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms