Front med to døre, bag hvilke hylder. Opsat på sokkel. H. 81, B. 90, D. 49 cm. Brugsspor og nogle ridser.
34686 | 600 DKK | 2022-08-08 19:39 |
23048 | 550 DKK | 2022-08-04 12:43 |
9595 | 450 DKK | 2022-08-04 20:20 |
400 DKK | Startpris |