Sekretær af finéret teaktræ, front med tre dybe skuffer og skriveklap, bag hvilken små skuffer og skriveindretning, monteret på stel af massiv egetræ. H. 120, B. 100, D. 46 cm. Nøgle medfølger. Fremstillet hos Søborg Møbler. Fremstår med ridser og mærker.
26376 | 1.900 DKK | 2022-08-03 16:07 |
JIMPS | 1.800 DKK | 2022-08-08 21:51 |
33010 | 1.600 DKK | 2022-08-08 13:08 |
KONTAKT | 1.200 DKK | 2022-08-03 15:37 |
1.200 DKK | Startpris |