Et skab med to låger, bag hvilke rum samt to udtræksbakker i lyst træ, H. 76, B. 76, D. 36 cm. En dyb bogkasse, H. 76, B. 76, D. 36 cm. samt fire alm. bogkasser, H. 76, B. 76, D. 28 cm. Udført hos Rud. Rasmussen. Hertil to sokler, H. 5, L. 76 cm. En nøgle til skab medfølger. Fremstår med brugsspor; ridser, nogle mærker og delvis lakslitage.
12219 | 28.000 DKK | 2022-08-17 19:23 |
33762 | 26.000 DKK | 2022-08-17 14:59 |
35355 | 23.000 DKK | 2022-08-17 11:11 |
13395 | 21.000 DKK | 2022-08-17 09:48 |
6244 | 15.000 DKK | 2022-08-16 14:33 |
12.000 DKK | Startpris |