Stel af massiv teak, kopstykker af finéret teak, sæder betrukket med stribet møbelstof. SH 46 cm. Brugsspor/mærker. Sæder med sammenfaldet skum. Tre sæder med gennemslid på stof. Ét kopstykke med tværgående revne i krydsfinér.