Front med to døre, bag hvilke hylder. Opsat på sokkel. H. 81, B. 90, D. 49 cm. Brugsspor og nogle ridser.
23048 | 450 DKK | 2022-08-24 19:29 |
9595 | 400 DKK | 2022-08-24 18:51 |
400 DKK | Startpris |