58 x 35,5 cm, H. 50 cm. Etiketmrk. Haslev Møbelsnedkeri 162/7849.
Alm. brugsspor, lette krakeleringer i lakken
F16 | 750 DKK | 2022-08-24 19:40 |
26576 | 700 DKK | 2022-08-24 17:25 |
350 DKK | Startpris |