118326. Dansk møbelproducent: Indskudsbord i teak med tre borde, 1950-60'erne (3)

Plader i finéret teak, trommestikformede ben i massiv teak. H. 41-45,5, B. 37-56, D. 36-44 cm. Overfladiske brugsspor. Det lille bord med minimalt kanthak.

Varenr 118326

31 August 2022 19:38

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms