Tilspidsede ben med sko i messing. H. 75, L. 130-236, B. 80 cm. Brugsspor og ridser. Ujævn overgang hvor plade og tillægsplader mødes.
34021 | 800 DKK | 2022-08-31 19:31 |
23279 | 750 DKK | 2022-08-31 19:09 |
700 DKK | Startpris |