Formspændte skaller i sortlakeret krydsfinér, stel i forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor.
15833 | 3.000 DKK | 2022-08-31 17:40 |
35322 | 2.800 DKK | 2022-08-31 06:48 |
19267 | 2.800 DKK | 2022-08-31 16:23 |
1736 | 1.900 DKK | 2022-08-27 16:58 |
1.500 DKK | Startpris |