Stel i masssivt teaktræ, finéret palde med skaktern i lys og mørk teak. H. 44,5, B. 44,5, D. 44,5 cm. Brugsspor.
17494 | 1.400 DKK | 2022-09-07 19:37 |
JOHNDOE | 1.300 DKK | 2022-09-05 21:11 |
26386 | 1.200 DKK | 2022-09-04 19:23 |
1.200 DKK | Startpris |