Front top og sider med glas, bag hvilke ni udtræksbakker, ligeledes i palisander ilagt blåt stof. Bagside med tre skydelåger i glas samt to finérede skuffer. Stel i sortlakeret metal. H. 100, B. 100, D. 53 cm. Top med brugsspor/ridser.
33010 | 3.800 DKK | 2022-09-14 10:27 |
18155 | 3.600 DKK | 2022-09-14 00:41 |
20579 | 3.000 DKK | 2022-09-14 10:01 |
35501 | 2.200 DKK | 2022-09-14 06:23 |
2.000 DKK | Startpris |