Fineret plade. Firkantede let tilspidsede ben, en bred og to smallere skuffer i sargen, nøglebeslag af messing.
L. 148, B. 75,5 cm, H. 72,5 cm.
Cites certifikat medfølger
Pæn stand med mindre ridser/mærker
19325 | 9.000 DKK | 2022-09-14 13:06 |
3522 | 8.500 DKK | 2022-09-14 19:31 |
18155 | 4.600 DKK | 2022-09-14 00:40 |
3.000 DKK | Startpris |