Syv reolmoduler / bogkasser i massivt teaktræ med tapsamlede hjørner. Fremstillet hos Søbørg Møbelfabrik, 1960'erne. H. 76, B. 90, D. 27,5 cm. Fire reoler monteret på sokkel, H. 7,5 cm. Fem moduler med et større afslag på kantlister. Brugsspor og nogle ridser, mærker og skjolder.
17494 | 13.000 DKK | 2022-09-21 19:29 |
MEIBO | 12.000 DKK | 2022-09-18 15:04 |
12.000 DKK | Startpris |