Sofabord med organisk plade i finéret teak, runde tilspidsede ben og tre-delt sprosse i massiv egetræ. H. 56, B. 106, D. 68 cm. Brugsspor.
DANSKFORM | 1.800 DKK | 2022-09-21 16:52 |
5936 | 1.700 DKK | 2022-09-21 19:25 |
1.300 DKK | Startpris |