Skaller i sortlakeret formbøjet krydsfinér, stel af forkromet stårør. Heraf to stole fra start 1960'erne med kapsler i metal, disse med begyndende revner/blødhed i ryg.
Fremstillet hos Fritz Hansen. To hynder i sort læder medfølger. Tre dupsko mangler.
31994 | 950 DKK | 2022-09-28 19:23 |
35249 | 900 DKK | 2022-09-28 19:22 |
BOP | 800 DKK | 2022-09-28 16:40 |
26554 | 700 DKK | 2022-09-28 12:36 |
700 DKK | Startpris |