Oval plade og skråtstillede tilspidsede ben. Fremstillet hos Carl Malmsten og brændestemplet 'CM' i bunden. H. 59, L. 75, B. 56 cm. Brugsspor.
10502 | 1.500 DKK | 2022-10-03 19:30 |
5030 | 1.400 DKK | 2022-10-03 20:35 |
25650 | 1.200 DKK | 2022-10-03 17:45 |
1.200 DKK | Startpris |