Reolsystem i massiv elmetræ med tre skabe med hver to massive låger samt tre vitrineskab med hver fire skydelåger i klart glas. H. 76, B. 76, D. 26-36 cm. Udført hos Rud. Rasmussen med mærkater herfra. To nøgler medfølger. Brugsspor; skabe med enkelte ridser på toppen.