Underdel med to døre, bag hvilke hylder og udtræksbakker, overdel med hylder. H. 195, B. 138, D. 43 cm. To nøgler medfølger. Brugsspor/mærker, den ene side med lille finérafslag. Bagklæde med hul til ledning.
5143 | 700 DKK | 2022-10-12 19:37 |
19045 | 650 DKK | 2022-10-11 18:52 |
KONTAKT | 400 DKK | 2022-10-06 14:00 |
400 DKK | Startpris |