121590. BC Møbler: Sofabord / elevationsbord i teak, 1960'erne

Sofabord i massiv og finéret teak med højdejusterbar plade med sideværs hollandsk udtræk, herunder hylde. H. 54-66, L. 123, B. 54-88 cm. Plade med brugsmærker/ridser.

Varenr 121590

19 Oktober 2022 19:38

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms