121104. Mogens Koch (1888-1992) for Rud. Rasmussen: Tre skabe samt tre vitrineskabe i elm (6)

Reolsystem i massiv elmetræ med tre skabe med hver to massive låger samt tre vitrineskab med hver fire skydelåger i klart glas. H. 76, B. 76, D. 26-36 cm. Udført hos Rud. Rasmussen med mærkater herfra. To nøgler medfølger. Brugsspor; skabe med enkelte ridser på toppen.

Varenr 121104

26 Oktober 2022 19:31

Vurdering 35000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms