121827. Kinesisk bakkebord i massiv padouk, engelsk stil, 21. årh.

Bakkebord i massiv padouk med foldbart stel og løs tapsamlet bakke med greb. H. 68, L. 70, B. 50 cm. Minimale brugsspor.

Varenr 121827

26 Oktober 2022 19:40

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 900 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

31069900 DKK2022-10-26 19:36
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms