Front med to døre, bag hvilke hylder. Tapsamlede hjørner. H. 71, B. 71, D. 42,5 cm. Sokkel H. 6 cm medfølger. Brugsspor og nogle ridser.
32367 | 1.200 DKK | 2022-10-26 19:23 |
33271 | 1.100 DKK | 2022-10-26 19:22 |
733 | 950 DKK | 2022-10-26 18:08 |
800 DKK | Startpris |