121847. Jens Hansen: Skab i massivt kirsebærtræ (2)

Front med to døre, bag hvilke hylder. Tapsamlede hjørner. H. 71, B. 71, D. 42,5 cm. Sokkel H. 6 cm medfølger. Brugsspor og nogle ridser.

Varenr 121847

26 Oktober 2022 19:42

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

323671.200 DKK2022-10-26 19:23
332711.100 DKK2022-10-26 19:22
733950 DKK2022-10-26 18:08
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms