1/1 bogkasse samt 2/3 bogkasse i massiv mahogni med hyldeinddeling. H. 64-76, B. 76, D. 27 cm. Sokkel H. 5 cm. medfølger. Udført hos Rud. Rasmussen. Brugsspor og ridser. Den store bogkasse med gennemgående borehuller i top og bund.
35355 | 3.000 DKK | 2022-10-26 19:02 |
31956 | 2.800 DKK | 2022-10-26 18:55 |
21387 | 2.400 DKK | 2022-10-25 23:40 |
2.000 DKK | Startpris |