Løse hynder med stribet uld, stel af massiv eg.
Ryghøjde 69, B. 85, siddehøjde 41 cm.
Udført hos og brandstemplet Getama.
Alm. brugsspor, mindre pletter på hynder
26376 | 7.000 DKK | 2022-10-26 18:26 |
5936 | 6.500 DKK | 2022-10-26 18:26 |
KONTAKT | 4.800 DKK | 2022-10-21 08:22 |
KASPERABIL | 3.400 DKK | 2022-10-19 16:44 |
3.400 DKK | Startpris |