Sæt på syv "Trinidad" stole med gennembrudte rygge af formbøjet bøgefinér, stel af sort matlakeret stål, sæder betrukket med mønstret stof. Brugsspor. To sæder med mindre pletter.
19523 | 7.500 DKK | 2022-11-02 19:30 |
35782 | 7.000 DKK | 2022-11-02 19:19 |
4.000 DKK | Startpris |