Front med seks skuffer, bagside med to nedfældige låger, bag hvilke barindretning og udtræksbakker, let buet plade med kehlede kanter, stel med sprosser. H. 76,5, B. 140, D. 75 cm. Brugsspor, skuffekassetter/skuffer med finérafslag.
5936 | 3.800 DKK | 2022-11-02 18:38 |
19107 | 3.600 DKK | 2022-11-02 17:11 |
35389 | 3.200 DKK | 2022-10-31 08:39 |
26376 | 3.200 DKK | 2022-11-01 11:49 |
26472 | 2.800 DKK | 2022-10-31 08:30 |
19507 | 1.300 DKK | 2022-10-26 17:00 |
1.300 DKK | Startpris |