122574. Børge Mogensen: Skabsmøbel af teak

Todelt skabsmøbel med bred underdel. Begge med to døre med indfældede greb. Underdelen på sokkel.
H. 181, B. 100, D. 45,5/31 cm.

Alm. brugsspor, enkelte ridser, røde streger i bunden af underskabet

Varenr 122574

2 November 2022 19:40

Vurdering 3500 DKK

276802.600 DKK2022-11-02 19:36
353892.400 DKK2022-10-30 20:03
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms